Kolejna decyzja, z którą się nie zgadzasz? Kolejny dzień wypełniony obowiązkami, a pozbawiony tych drobnych gestów, których tak bardzo potrzebujesz? Dlaczego?
Singlu, singielko! Dlaczego wciąż nie znajdujesz odpowiedniego partnera? Dlaczego każda randka kończy się niedosytem? Dlaczego boisz się zaufać i emocjonalnie zaangażować?
Posłuchaj, bo odpowiedzi są bardzo proste. Starożytni Wedowie dowiedli, że szczęśliwy związek wymaga od nas świadomego podejścia i obustronnego zrozumienia. Jak to wypracować, Oleg Torsunov zdradza w swojej najnowszej publikacji pt. “Sekrety szczęśliwego życia”. Zapis rozmowy pomiędzy małżeństwem a znawcą bezcennych wedyjskich prawd pozwoli wam zrozumieć, jak łatwo jest cieszyć się głęboką relacją z drugim człowiekiem.

TĘ KSIĄŻKĘ PO PROSTU TRZEBA PRZECZYTAĆ, ŻEBY PRAWDZIWIE ŻYĆ!

“Przygotuj się… Ta książka zmieni twoje życie na lepsze!”

Oleg Torsunov zdradza sprawdzone, sekretne sposoby na budowanie głębokich i przede wszystkim szczęśliwych relacji z ludźmi według starożytnych Wedów. Jasno, szybko i przyjemnie uczy nas, jak dbać o tę najwyższą wartość, którą jest rodzina.
Miłość, spełnienie, wzajemnie zrozumienie – przecież tego właśnie pragniemy, prawda? I ty sięgnij po książkę Torsunova pt. “Sekrety szczęśliwego życia”, a po lekturze spojrzysz na swój związek zupełnie inaczej.

JESTEŚ GOTOWY?

Temat harmonijnych relacji z najbliższymi jest aktualny dla każdego. Wiedza zawarta w starożytnych Wedach daje oryginalne, nie dające się porównać z żadnym innym, wyjaśnienie przyczyn problemów na tym polu, które – jak się okazuje – sami sobie stwarzamy. Co więcej – Wedy wskazują również sposoby ich rozwiązania. Stwierdzają między innymi, że bez gruntownej wiedzy o tym, czym się kierować przy wyborze towarzysza życia i jak prawidłowo budować zdrową relację, nadzieje na szczęście w przyszłej rodzinne pozostają tylko „liczeniem na cud”. Rzecz w tym, że właśnie w relacji z partnerem oraz poprzez wspólne życie możemy „przepracować” swoją najcięższą karmę. Z tego powodu, dla tak wielu, trudności pojawiające się w relacjach są największym wyzwaniem”.

„Książka ta jest zapisem rozmowy o trudnościach, na jakie napotykają młodzi ludzie rozpoczynający wspólne życie. Mówi o różnych poziomach rozwoju relacji. Autor opiera swoje tezy na starożytnej wiedzy wedyjskiej i konsekwentnie broni swego stanowiska. On i Ona – uczestnicy rozmowy – kierują się własnymi koncepcjami, charakterystycznymi dla typowo męskiego oraz kobiecego punktu widzenia i przy ich pomocy walczą o swoje „sprawdzone życiem” pozycje. Tak skonstruowana rozmowa jest bardzo żywa. Czasami eskaluje, przyjmując pełną napięcia wymianę poglądów, a niekiedy przeradza się w teoretyczne, szczegółowe pytania pogłębiające omawiane zagadnienia.
Mam nadzieję, że Ty, drogi Czytelniku, staniesz się czwartym uczestnikiem naszej rozmowy. Tylko wtedy ta książka będzie miała dla Ciebie praktyczną wartość”.